Continental team

Aljaž Colnar

Aljaž Colnar

Born: 16.2.2002
Residence: Šentjernej
Height: 183 cm
Weight: 63 kg
Riding since: 2011
Previous teams: -
Nickname: Fuji
Specialty: allrounder


Best results

2020
2. mesto mladinsko državno prvenstvo na kronometer
2021
1. mesto gorsko DP U23, Sviščaki


Nik Čemažar

Nik Čemažar

Born: 2.8.1999
Residence: Kranj
Height: 183 cm
Weight: 72 kg
Riding since: 2011
Previous teams: KK Kranj
Nickname: -
Specialty: allrounder

Best results

2017
državni prvak, cestna dirka in kronometer
6. mesto evropsko prvenstvo kronometer
9. mesto svetovno prvenstvo kronometer
2018
3. mesto cestno državno prvensto u23
ekipno zmagovalci pokala narodov u23
2019
3. mesto cestno državno prvenstvo u23
2020
2. mestno u23 in 6. mesto generalno, cestno državno prvenstvo
3. mesto državno prvenstvo kronometer u23
2021
11. mesto generalno Istrska pomlad
2. mesto u23 in 6.mesto generalno, državno prvenstvo kronometer
1. mesto Adriatica Ionica race UCI 1.2

Viktor Filutás

Viktor Filutás

Born: 28.9.1996
Residence: Budimpešta
Height: 179 cm
Weight: 68 kg
Riding since: 2013
Previous teams: 2015 Utinesilnord, 2018-19 Pannon Cycling Team, 2020 Giotti Victoria, 2021 Giotti Victoria-Savini Due
Nickname: Filu
Specialty: allrounder / sprint


Best results

2015
Državni prvak v kronometru (U23)
2017
Evropsko p. Na velodromu (Points race) 8. mesto
Državni prvak v kronometru (U23)
2020
Članski državni prvak Madžarske
2021
Članski državni prvak Madžarske


Tilen Finkšt

Tilen Finkšt

Born: 6.7.1997
Residence: Mozirje
Height: 176 cm
Weight: 70 kg
Riding since: 2014
Previous teams: Ljubljana Gusto Santic
Nickname: Fiki (Finkšt)
Specialty: vsestransk


Best results

2015
mladinski državni prvak
2018
8. mesto Tour de L'Avenir, 3.mesto Hrvaška-Slovenija
2020
3. mesto Poreč Trophy
2021
3. mesto Poreč Trophy
2. mesto etapa dirka po Srbiji


Gal Glivar

Gal Glivar

Born: 1.5.2002
Residence: Potok
Height: 171 cm
Weight: 62 kg
Riding since: 2011
Previous teams: -
Nickname: -
Specialty: vsestransk


Best results

2020
1. mesto mladinsko državno prvenstvo na kronometer
2021
11. mesto evropsko prvenstvo U23


Kristjan Hočevar

Kristjan Hočevar

Born: 3.5.1999
Residence: Pijavice
Height: 168 cm
Weight: 58 kg
Riding since: 2016
Previous teams: MebloJOGI cycling team
Nickname: Hočko
Specialty: stage races, allrounder


Best results

2019
2. mesto Visegrad 4 Karekparverseny
2020
2. mesto DP kronometer U23
1. mesto gorsko DP U23
2021
5. mesto generalno Giro della Regione Friuli Venezia Giulia (2.2)
1. mesto med mladimi kolesarji dirka Po Sloveniji


Žiga Horvat

Žiga Horvat

Born: 13.9.1998
Residence: Dankovci
Height: 185 cm
Weight: 70 kg
Riding since: 2011
Previous teams: KK Tropovci
Nickname: -
Specialty: allrounder


Best results

2016
5. mesto Svetovno prvenstvo U23
2017
6. mesto DP kronometer U23
2018
pikčasta majica na dirki Istrian Spring Trophy
2020
4. mesto v etapi Orlen Nation Gran Prix


Aljaž Jarc

Aljaž Jarc

Born: 9.4.1999
Residence: Mirna Peč
Height: 190 cm
Weight: 75 kg
Riding since: 2007
Previous teams: -
Nickname: Jaro
Specialty: allrounder


Best results

2017
1. mesto Tf GD Dorigo MO Biemmereti (mladinci)
2018
1. mesto GP Leonding 2018 U23
2019
2. mesto državno cestno prvenstvo U23


Boštjan Murn

Boštjan Murn

Born: 15.1.2001
Residence: Veliki Orehek
Height: 188 cm
Weight: 77 kg
Riding since: 2015
Previous teams: -
Nickname: Murčo, Muri
Specialty: allrounder


Best results

2016
državni prvak pri mlajših mladincih
2017
državni prvak pri mlajših mladincih
2019
državni prvak starejši mladinci
2020
1. mesto državno prvenstvo v kriteriju
2021
2. mesto državno prvenstvo v kriteriju U23


David Per

David Per

Born: 13.2.1995
Residence: Šentjernej
Height: 191 cm
Weight: 78 kg
Riding since: 2007
Previous teams: Adria Mobil, Bahrain Merida
Nickname: Per
Specialty: time trial, one-day events


Best results

2015
Državni prvak v kategoriji U23
2016
1. mesto Ronde van Vlandeeren U23
2019
4. mesto GP Adria Mobil
1. mesto VN Šenčurja
2020
4. mesto GP Slovenia
2021
5. mesto GP Adria Mobil


Jaka Špoljar

Jaka Špoljar

Born: 4.3.2001
Residence: Muhaber
Height: 184 cm
Weight: 73 kg
Riding since: 2013
Previous teams: -
Nickname: -
Specialty: allrounder


Best results

2018
državni prvak v kriteriju mlajši mladinci
2019
državni prvak na cesti in kronometru mlajši mladinci
2019
državni prvak na cesti in kronometru starejši mladinci


Race calendar 2022


2.3.
Trofej Umag - Umag Trophy 1.2
6.3.
Trofej Poreč - Poreč Trophy 1.2
10.-13.3.
Istarsko Proljeće - Istrian Spring Trophy 2.2
20.3.
GP Vipava Valley & Crossborder Goriška 1.2
24.3.
GP Slovenian Istra 1.2
27.3.
GP Adria Mobil 1.2
7.-10.4.
Circuit des Ardennes International 2.1
14.-17.4.
Belgrade - Banja Luka 2.1
11 -15.5.
Tour de Hongrie 2.1
22.5.
GP Gorenjska 1.2
3.-5.6.
Tour of Malopolska 2.2
15.-19.6.
Tour of Slovenia 2.Pro
26.6.
Državno prvenstvo Slovenije NC
2.-7.7.
Int. Österreich-Rundfahrt - Tour of Austria 2.1
7.-10.7.
European Championships U23 EC
10.7.
Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland 1.2
16.-17.7.
Gemenc Grand Prix 2.2
25.7.
GP Kranj 1.2
14.-21.8.
European Championships (Elite) EC
28.8.
Croatia-Slovenia 1.2
1.-4.9.
Giro della Regione Friuli Venezia Giulia 2.2
8.-12.9.
European Championships EC
14.-17.9.
Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie 2.1
18.-25.9.
World Championships WC
78.9.-2.10.
CRO Race 2.1