Team C

Nejc Avbar

Born: 09.04.2005

Home city: Novo mesto

Hobby: kitara

Nickname: Nejo

Riding since: 2014


Jošt Badovinac

Born: 24.01.2004

Home city: Novo mesto

Hobby: računalnik, igranje s prijatelji

Nickname: Jošt

Riding since: 2012


Aljaž Colnar

Born: 16.02.2002

Home city: Dolenje Gradišča

Hobby: tek in robotika

Nickname: Fuji

Riding since: 2011


Gal Glivar

Born: 01.05.2002

Home city: Potok

Hobby: vsi športi

Nickname: Galčk

Riding since: 2011


Janko Hajsinger

Born: 26.06.2003

Home city: Novo mesto

Hobby: računalniške igrice

Nickname: -

Riding since: 2013


Jan Jamnik

Born: 14.02.2003

Home city: Otočec

Hobby: druženje s prijatelji

Nickname: -

Riding since: 2014


Bine Judež

Born: 16.11.2006

Home city: Novo mesto

Hobby: šport, raziskovanje narave, spoznavanja sveta

Riding since: 2013


Domen Lovše

Born: 17.09.2004

Home city: Hrušovec

Hobby: namizni tenis

Nickname: -

Riding since: 2013


Gal Peterlin

Born: 26.01.2002

Home city: Novo mesto

Hobby: nogomet, košarka

Nickname: -

Riding since: 2013


Žiga Piskule

Born: 13.12.2002

Home city: Dolenje Kronovo

Hobby: košarka

Nickname: Piška

Riding since: 2013


Anže Ravbar

Born: 11.05.2005

Home city: Ratež

Hobby: nogomet

Nickname: Tamal Ravbar

Riding since: 2013


Matej Šimc

Born: 08.08.2004

Home city: Stranska vas

Hobby: -

Nickname: -

Riding since: 2013


Jaka Špoljar

Born: 04.03.2003

Home city: Muhaber

Hobby: igranje na bobne, fotografiranje

Nickname: -

Riding since: 2013


Jaka Turk

Born: 30.10.2003

Home city: Dolenje Kronovo

Hobby:lumparije

Nickname: Urbi

Riding since: 2013


Jan Turk

Born: 11.06.2004

Home city: Novo mesto

Hobby: ribarjenje

Nickname: -

Riding since: 2013


Tilen Weiss

Born: 22.02.2004

Home city: Novo mesto

Hobby: konstruktorstvo

Nickname: Fotko

Riding since: 2013


Jan Zupan

Born: 04.10.2002

Home city: Stranska vas

Hobby: -

Nickname: -

Riding since: 2011