Team B

Urban Badovinac

Born: 05.11.2001

Home city: Novo mesto

Hobby: kolesarjenje, računalnik

Nickname: Urbi

Riding since: 2011


Jan Bevc

Born: 04.04.2001

Home city: Novo mesto

Hobby: smučanje

Nickname: Bevi

Riding since: 2009


Lan Dolenc

Born: 19.06.2001

Home city: Novo mesto

Hobby: računalništvo

Nickname: -

Riding since: 2012


Jan Ravbar

Born: 01.05.2001

Home city: Brusnice

Hobby: nogomet

Nickname: Raubi

Riding since: 2012


Anže Turk

Born: 13.10.2001

Home city: Dolenje Kronovo

Hobby: gorsko kolesarjenje

Nickname: -

Riding since: 2012